Gerilim

Gerilim

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öbür feza cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir feza bilim dalıdır. Bu bilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların yaşamlarına veçhe veren bir meyanç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çallıkışmalarında, çeşitli feza cisimlerinin insanların yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar ekseri Burç Yorumları adı altında dokumalır.

  • Astrologlar, veladet tarihleri, veladet saatleri ve veladet yerleri üzere zatî bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında tamam adımları atmaları bâtınin tavsiyelerde bulunur ve teknik gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini özümleme fail ayin burçları ve veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak bucak allıkır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Tevellüt hariktalrında farklı alanları özümleme fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene zarfında hangi burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan bölüt şeklinde bir feza haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanların hayatlarına veçhe veren bir disiplindir. Zaman üstelik insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine oylumlu rağbet göstermektedirler. Bununla alay malay astrolojinin uygulanması ve kullanmaı konusunda mukannen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri adına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseri veladet haritası yorumlamak, yabanlık analizi davranmak, aşk ve ilinti astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, keyif astrolojisi üzere konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin yazgıındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne kadar muvaffakiyetlı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Tevellüt haritası yorumlamak, astrologların en omurga görevlerinden biridir. Kişinin veladet evveliyatına, saatine ve adına bakarak hazırlanan veladet haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları yorum ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin pekâlâ bir müstakbel tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan üzere muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun zerı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji hakkında elan fazla bili sahibi tamamlanmak istiyorsanız, birsonsuz terimle zıtlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin bâtınin Astroloji Terminolojisi’ni aptalfetti. Bu terimler, burç yorumları ve veladet haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi bâtınin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan star grupları olarak görülür. Burçlar, bir veladet evveliyatına bakarak belirlenir ve birsonsuz kişiye bakarak yabanlık ve gelecekteki olaylar hakkında bili verebilir.

  2. Kükremek Burcu: Ekseriyetle 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlar bâtınin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cömert ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Tevellüt haritasında Kamer’ın evetğu burçdolaşma. Kamer ıtır, bir kişinin duygusal yönden nasıl hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı üzere yaşama şekline alamet fiyat.

Burç yorumlaması hakkında çok fazla bili sahibi tamamlanmak bâtınin, astroloji terminolojisine aşina tamamlanmak önemlidir.

ıstılah Demeı
Tevellüt haritası Bir kişinin veladet çabucak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Tevellüt çabucak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini rapor ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi hakkında bili verir.
Natal harita Tevellüt andaçndaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yazgıındaki olaylar ve yabanlık özellikleri ile dayalı ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde davranış ederken bir farklı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yazgıındaki etkilere alamet edebilir.
Retrolar Bir gezegenin veçheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değanlayışimlere alamet edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak biraz çaba gerektirse de, tamam bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, müstakbel tahmini ve elan sert çok konu hakkında bili ita konusunda berenarı değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://universitetabanpuanlari.name.tr/ https://buyukcekmecemarangoz.name.tr/ https://odunkomurfiyatlari.name.tr/ https://yabancicisim.name.tr/ https://evcilkoyun.name.tr/ Heets Sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al