Gerilim

Gerilim

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde tenha bir sunucu üzerinde, sunucunun izole bant enliliği ve fiziksel gücüne göre bir küme nüshada hosting barındırılabilir, nutuk gelimi averaj bir konut bilgisayarından oluşturulacak bir sunucu 100 tane linux hosting barındırılabilirken markalı ve sunucu olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçünlü ve faziletli yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den bir küme hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Anonsör Bulundurma
Bu hizmette hizmeti sunucu izole bant enliliği evet da trafik, eğer var ise cazibe ücreti eğer istem ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak yazılı sınavm ve lisansların da ücretleri anlaşferment bandajlı olarak sizin alınlamanız gereken ücretlerdir, bunun haricinde fiziksel olarak sunucuyu çalışır durumda veri centera teslim geçirmek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Kolektif sunucularda da bu bakım sunulabilir, başından aldığınız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı altında bulunmakta ve mafevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada tenha ayrım size ait bir limit dahilinde bir den bir küme hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize harisabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Anonsör
Bu hizmette istem ettiğiniz sunucu anlaşmanıza bandajlı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını bağıt bitiminde sunucunun size ait olacağı tahüdünü verebilirler, normal şartlarda fiziksel makinanın averaj maliyetini ve buna bandajlı olarak izole bant enliliği ve cazibe ücretini üste ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Farazi Kiralık Anonsör
Bu hizmette istem ettiğiniz sunucu anlaşmanıza bandajlı olarak sizin adınıza fiziksel bir sunucu üzerinden asıl paylaşımı yöntemi ile esenlanmaktadır. Burada kullanacağınız asıl CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel sunucu üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://universitetabanpuanlari.name.tr/ https://buyukcekmecemarangoz.name.tr/ https://odunkomurfiyatlari.name.tr/ https://yabancicisim.name.tr/ https://evcilkoyun.name.tr/ Heets Sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al