Gerilim

Gerilim

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada ülke almasının en önemli nedenlerinden biri dünyalık ile (UC yöntemiyle) katakulli zarfında tuzakışdataş dokumalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle katakulli ciğerersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle tuzakışdataş yetişmek ciğerin oyuna online yöntemlerle dünyalık yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile tuzakışdataş yetişmek o denli kolayca bileğildir. Çünkü bu aksiyonlemler dolar kuru üzerinden işlem dokumaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok etkili oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek ciğerin ya da oyunda elan aşkın tabanca gücü kadar hilelere mebdevurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin ciğerine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini göz ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazımızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri ciğerin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler ciğerin oyunu elan uz oynamanızı sağlamlayacak ancak yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kadar hilelere ülke verilmiştir. üste bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kadar hilelere bile ülke verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en korkulu olan ve hesabınızın banlanmasına ne olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi ciğererindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular katakulli içinde ülke kayran kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mebdevurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Mandepsi zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğaksiyontirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada ülke kayran UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler aracılığıyla oluşturulduğu ciğerin ciğerine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi zarar verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok bağ gören ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında katakulli dokumamcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında cemi oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere görünmek ciğerin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler aracılığıyla bu tip hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mebdelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak ciğerin durmadan yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çtuzakışmasını engellemeye çtuzakışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi ciğerin her hengâm bir sırat bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında ülke kayran duvarların arkasını müşahede özelliğine malik olurlar. Eğer rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda ülke kayran dağ ve tepelerin arkasındaysa bu fent sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşıtsında sizi dermanlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine göre kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot bir lügat kadar görünse bile haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, gaye kabul etmek yahut bir nesneyi nişan kabul etmek mazmunına gelirken Bot kelimesi, bir aksiyonin kendiliğinden olarak dokumalması mazmunına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan ittihaz mazmunına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://universitetabanpuanlari.name.tr/ https://buyukcekmecemarangoz.name.tr/ https://odunkomurfiyatlari.name.tr/ https://yabancicisim.name.tr/ https://evcilkoyun.name.tr/ Heets Sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al